Studio fotograficznym w kilku słowach ...

Odsłony: 5112

studio photo plateau 01

Studio fotograficznym powstało po to, aby świadczyć niedrogie usługi fotograficzne. Opierając się na doskonałości, Studio fotograficzne oferuje, z profesjonalnym sprzętem, profesjonalną jakość produktu w prawdziwie konkurencyjnych cenach. "Płacisz tylko za to, co chcesz" ... wizja sprawiedliwa i dostosowana.

Zdjęcia portretowe, reklamowe i imprezowe, nasze Studio fotograficzne jest gotowe do fotografowania, projektowania grafiki i wydruków profesjonalnych.

Istnieje od 2014 roku, oferuje swoim klientom Profesjonalne Studio fotograficzne. Wykonujemy wiele sesje zdjęciowe w studio i na zewnątrz. Dzięki współpracy z Labo Men w Fianarantsoa, macie możliwość profesjonalnej jakości wydruki w wielu formatach. Znajdziesz tu również albumy fotograficzne, ramki i wiele pomysłów na prezent.

Zdjęcia szkolne jest sektorem, w którym jesteśmy bardzo aktywni i współpracujemy z wieloma szkołami i uczelniami w regionie. Zdjęcia reklamowe i imprezowe nadają rytm naszemu Studio fotograficznemu przez cały rok. Wiele jest firm, które ufają nam za profesjonalną obsługę.


studio photo plateau 02Profesjonalny sprzęt

Największe profesjonalne marki (Nikon®, Profoto® ...) są używane fotografując Ciebie.

Dopasowane oferty - bez wielkich wydatków, płacisz tylko za to, co chcesz i z najniższymi cenami na rynku zachowujemy najlepszą jakość !

Wolne wykorzystanie

Twoje zdjęcia oprócz wysokiej rozdzielczości są odpowiednie do wszystkich rodzajów mediów i niezastrzeżone prawnie !


PORTRETY

Portret prestiżowy jest z definicji najlepszym portretem. Te portrety uwiecznią Was przez wiele lat w waszych firmach, domach.

Jego sekret ?

Wsparte kontrolowanym oświetleniem wolframowym.
Zespół specjalistów, którzy doprowadzą do doskonałości.
Retuszowania zdjęcia wyłącznie w celu udoskonalenia przechwyconego momentu.

Ty też, przyjdź zrobić twój portret do naszego studia fotograficznego, które fotografuje między ciemnością i światłem...


ZDJĘCIA REKLAMOWE

Przechwytywanie różnych sytuacji, nasze Studio dobrze podkreśli martwe natury, jak również różnorodne kompozycje.

Wiele prestiżowych marek wybiera nasze Studio do stworzenia ich reklam lub ich katalogów.

Od lalek do samochodów, od biżuterii do win i alkoholi, każdy element jest wyrzeźbiony przez oświetlenie teatralne, niepowtarzalne.